ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ...ΠΟΙΗΣΗ

Εις τον Θεόκριτο παραπονιούνταν
μια μέρα ο νέος ποιητής Ευμένης·
«...Aλλοίμονον, είν’ υψηλή το βλέπω,
πολύ υψηλή της Ποιήσεως η σκάλα·
κι απ’ το σκαλί το πρώτο εδώ που είμαι
ποτέ δεν θ’ ανεβώ ο δυστυχισμένος.»
Είπ’ ο Θεόκριτος· «Aυτά τα λόγια
ανάρμοστα και βλασφημίες
είναι.
Κι αν είσαι στο σκαλί το πρώτο,
πρέπει νάσαι υπερήφανος κ’ ευτυχισμένος.
Εδώ που έφθασες, λίγο δεν είναι·
τόσο που έκαμες, μεγάλη δόξα.
(Κ.Π.ΚΑΒΑΦΗΣ: Το πρώτο σκαλί)

ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ...ΠΟΙΗΣΗ

1/2/16

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΠΙ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΕΔΑΦΟΥΣ

Παραθέτουμε παρακάτω τα ανεπίσημα αποτελέσματα του περιφερειακού αγώνα ανωμάλου δρόμου που έγινε χθες στο έλος της Αγυιάς της Πάτρας, όπως μας τα έδωσε ο προπονητής του συλλόγου μας Νίκος Τσιοφύλας τον οποίο και συγχαίρουμε για το υψηλό επίπεδο των αθλητών της ομάδας ( όπως δείχνουν  τα αποτελέσματα τουλάχιστο σε επίπεδο περιφέρειας).


10.000μ ΑΝΔΡΩΝ
           
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1996   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 32.14
2 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 ΜΕΤΑΓ. ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 32.29
3 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1982   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 33.03
4 ΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 33.18
5 ΝΤΑΜΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 36.42
6 ΛΑΖΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1983 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 37.03
7 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΟΣ 1971 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 40.25
6.000μ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 18.59
2 ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ 1998 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 19.20
3 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 20.30
4 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓ. 1998   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 20.33
5 ΣΑΛΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 21.32
6 ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΕΛΤΟΝ 1998 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 23.53
7 ΓΙΑΝΝΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 25.21
4.000μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 12.17
2 ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ 2000 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 12.33
3 ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 13.03
4 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 13.19
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2000 ΓΣ ΑΠΟΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 13.25
6 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 13.40
7 ΒΑΖΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.02
8 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 14.15
9 ΓΚΙΟΥΡΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1999 ΣΕΓΑΣ ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 16.12
10 ΖΑΓΚΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ 16.14
3.000μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
1 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2001   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.48
2 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 11.02
3 ΜΠΕΓΙΑΙ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 11.12
4 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 2001 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 11.44
5 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 12.28
6 ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 13.51
7 ΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 14.18
8 ΜΑΜΙΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 16.19
1.500μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄
1 ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 6.26
2 ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 6.58
3 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 6.59
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 7.11
5 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 7.16
6 ΣΩΡΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 7.28
7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 7.39
8 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 7.42
9 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 7.44
10 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2004 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 7.44
11 ΖΑΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.07
12 ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 8.09
13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.36
14 ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8.37
15 ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8.54
16 ΒΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9.03
17 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.04
18 ΤΣΙΡΟΣ ΦΩΤΗΣ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.09
19 ΤΣΕΦΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9.22
20 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2004 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 9.32
21 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10.32
22 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11.09
23 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 12.35
1.000 Μ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.10
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4.27
3 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4.55
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2007 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4.57
5 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2006 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.08
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.12
7 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.21
8 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.26
9 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.28
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.31
11 ΤΣΕΦΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2007 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.41
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.45
13 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.08
14 ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 6.10
15 ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.14
16 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 6.14
17 ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 6.27
4.000μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.55
2 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ 1987 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 15.02
3 ΜΑΝΤΙΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1996   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 17.07
4 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 17.17
5 ΛΥΡΗ ΡΕΝΑΤΕ 1996 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 17.45
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΛΓΑ 1996 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 18.05
7 ΣΚΕΥΗ-ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΣΟΦΙΑ 1979 ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ 25.21
4.000μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 14.48
2 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 16.29
3 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 17.51
3.000μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2000   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 12.33
2 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΜΕΤΑΓ. ΑΟ ΠΕΛΩΨ 12.47
3 ΖΑΠΑΝΤΗ ΗΡΩ 2000 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 12.49
4 ΚΑΪΑΦΑ ΜΑΡΙΑ 2000   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.23
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2000   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.36
6 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΒΑΪΑ 2000   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.40
7 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15.56
8 ΣΠΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 2000 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 15.58
2.000μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 7.32
2 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 7.45
3 ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2002 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 8.35
4 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8.36
5 ΛΑΠΠΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.37
6 ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2002 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.49
7 ΣΩΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.53
8 ΣΠΟΥΔΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2002 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 8.59
9 ΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 9.13
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΗ 2002 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.18
11 ΚΑΪΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.25
1.500μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄
1 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 7.35
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 7.36
3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 7.38
4 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 7.43
5 ΛΑΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 7.48
6 ΓΑΛΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 7.52
7 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 7.53
8 ΚΟΥΡΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8.03
9 ΠΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 8.04
10 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 8.19
11 ΧΡΙΣΤΑΚΟΥΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 8.20
12 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 8.21
13 ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 8.28
14 ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2004   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8.31
15 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 8.41
16 ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 9.00
17 ΠΑΝΑΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 9.06
18 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.12
19 ΖΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 9.13
20 ΧΡΥΣΙKOY MAΡΙΑ 2003   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 9.23
21 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 9.28
22 ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2004 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 9.29
23 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 9.30
24 ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.06
25 ΖΩΗ ΕΛΕΝΗ 2004   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.13
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 10.25
27 ΜΑΡΝΕΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2004 ΥΠΟ ΕΚΔΟΣΗ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.26
28 ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10.57
29 ΜΕΓΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 2004   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.59
30 ΜΕΓΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 12.19
1.000 Μ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
1 ΚΟΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2005 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4.39
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 4.51
3 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.09
4 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.15
5 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2006   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.24
6 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2006 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.31
7 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.42
8 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2006 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.44
9 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ 2005   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5.48
10 ΜΠΑΛΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 5.53
11 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2005 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 5.56
12 ΚΑΝΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2006   ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 6.04
13 ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.11
14 ΜΑΜΙΛΟ ΜΑΡΙΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 6.14
15 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2006 6.14
16 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2007 >> ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 6.17
17 ΓΙΑΝΙΤΣΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2007 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 6.26
18 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 6.46
19 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 6.49
20 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2007 Τα.22/1/16 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 7.20







Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου